object(stdClass)#36 (16) { ["id"]=> string(3) "541" ["title"]=> string(38) "İnşaat Sektöründe Nükleer Fırsat" ["slug"]=> string(32) "insaat-sektorunde-nukleer-firsat" ["description"]=> string(188) "Nükleer Sanayi Derneği Kurucu Üyesi Koray Tuncer yaptığı açıklama ile nükleer santral projeleri için Türk inşaat alanında istihdam sağlamak noktasında önemini ortaya koydu." ["keywords"]=> string(44) "nükleer santral, inşaat sektörü, Akkuyu" ["content"]=> string(1540) "

Nükleer Sanayi Derneği Kurucu Üyesi Koray Tuncer yaptığı açıklama ile nükleer santral projeleri için Türk inşaat alanında istihdam sağlamak noktasında önemini ortaya koydu. Farklı bir yaklaşım ile yaklaşan Tuncer yeni bir öneri getirdi. Türk inşaat sektörünün başarısı ile nükleer santral projelerinin bir arada olması durumunda ekte de başarının sağlanacağını belirtti. Türkiye'de bu sayede ekonomik fırsatlar ve istihdam alanlarının açılacağını da vurgulayan Tuncer yapmış olduğu açıklama ile nükleer santral projelerinin önemini bir kez daha ortaya koydu.

Nükleer santral projelerinin yalnızca inşaat sektöründe bile 12 ile 14 bin kişi için istihdam sağladığını belirten Tuncer inşaat alanındaki başarının nükleer alana taşınabilmesi mümkün oluyorsa Akkuyu ve Sinop ilk sırada olmak üzere dünyanın her yerinde istihdam sağlanmasına yardımcı olacağını belirtti. Türk firmalarının her yerde inşaat sektöründe başarı sağlayabilmesi için nükleer santral projelerinin etkisi üzerinde durarak bu sayede istenildiği durumlarda ihalelere girmekten kaçınılmayacağını da sözlerine ekledi. Projelerin avantaja dönüştürülmesi ile istihdam sağlanması içine etkili olunacağına vurgu yaptı.

" ["created_at"]=> string(19) "2017-04-26 10:24:12" ["created_by"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "1" ["image"]=> string(58) "https://gayrimenkulprojeleri.net/uploads/59004b1cdd824.jpg" ["status"]=> string(1) "1" ["manset"]=> string(1) "0" ["sondakika"]=> string(1) "0" ["secili"]=> string(1) "0" ["gozat"]=> string(1) "0" ["hit"]=> string(4) "1067" }