Yatırım Yapmanın Tam Vakti

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 14.07.2018
  • 0 YORUM
Yatırım Yapmanın Tam Vakti

Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinin ardından piyasalarda hareketlilik tekrardan başladı. Özellikle seçim öncesi durgun bir dönem geçiren gayrimenkul sektörü istikrarın devamı ile tekrardan canlanmaya başladı. Yerli yatırımcıdan yabancı yatırımcıya birçok müşteri projeleri gezmeye başladı.

Peki yatırım yapmak için hangi projelere gitmek gerekir? Hangi projeler büyük kazançlar sağlıyor? Sizler için bu haftaya özel İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan inşaata başladığı günden bu yana değerini arttıran birisi ticari merkezi diğeri konut projesi olmak üzere iki projeyi inceledik. İşte yatırım yapılması gereken projeler;

AKTİM 2 KIRAÇ


Bilgiçler Yapı tarafından Esenyurt Kıraç’ta yer alan proje ticaret ve iş merkezinin yeni gözdesi olarak kabul ediliyor. Kıraç metro durağına, Hadımköy bağlantı yoluna, E-5 ve Tüyap fuar alanına 1 dakika uzaklıkta yer alıyor.

43 bin metrekare alan ve 113 bağımsız alandan oluşuyor. Aktim 2 Kıraç sanayi tipi ruhsatlı, yüksek tavanlı ve geniş kolon aralıklı dükkanlar, imalata, üretime, showrooma, depolamaya ve sanayi bölgesinde yer alması ile birlikte konutlara olan cephesinden ve cadde üzerinden yer almasından dolayı perakende ve ticari satışa uygun cadde dükkanlarından oluşuyor.

 Projede park alanlarına da büyük bir bölüm ayrılmış. Terasında yer alan helikopter pistinin yanı sıra tüm bağımsız bölümlere özel tır garajları yer alıyor.

Lansmanı yakın zamanda yapılması planlanan Aktim 2 Kıraç projesi, yatırım açısından da büyük karlılık bekleniyor. İlk projedeki büyük karlılık oranlarından sonra ikinci projede büyük karlılık oranları olacağa benziyor.

CENTRAL HILL


 İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden birisi olan Esenyurt’da yer alan proje Özkanca İnşaat tarafından yapılıyor. Lokasyon ve yatırım bakımından ev alacakların dikkatini çeken proje yapımı başlandığı günden beri büyük ilgi görüyor.

Proje 3 blok, 400 daire ve 48 ticari alandan oluşuyor. Central Hill projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Hem yaşam için hem yatırım için harika bir proje. İçerisinde yer alan sosyal ve eğlence alanları; yüzme havuzları, masaj salonları, hamam, dinlenme odaları sayesinde projenin dışına çıkmadan vakit geçirebilirsiniz.

Lokasyon bakımından da E-5 ve E-6’ya, sağlık ve eğitim kuruluşlarına, metro ve metrobüs hatlarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Proje direk Marmara Denizi manzarası ve cadde manzarasıyla alıcıların büyük ilgisini çekiyor. 2020 yılında teslim edilmesi planlanan Central Hill projesi, her geçen gün değerini arttırmaya devam ediyor.

İletişim için: 0212 931 90 21

Whatsapp Hattı: 535 462 25 40

Etiketler:
AKTİM 2 KIRAÇ, CENTRAL HILL, Esenyurt,
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.