NEF Ortayaka Fiyatları

  • Yazar: Hamza Gundogan
  • 27.07.2018
  • 0 YORUM
NEF Ortayaka Fiyatları

Tahmini teslim süresi 2020 olan NEF Ortayaka projesi İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Eyüp’te inşa edilecek. 520 konutluk bu dev konut projesi 2 etaptan oluşuyor. NEF yatırım firması tarafından hayata geçecek olan projenin tanıtımları yapılmaya başlanıyor. İçerisinde sadece daire seçenekleri olacak olan bu proje, 1+1’den 4+1’e kadar daire çeşitliliği sunacak. Şuan için dairelerin metrekare alanları belirli değil. Ancak yakın bir süre içerisinde daire metrekareleri de belirlenecek ve kişilerin bilgisine sunulacak.

Şuan için proje ön taleplerinin toplanma aşaması olduğu için proje ile ilgili net bir bilgi söz konusu olmuyor. Sadece 4 bloktan meydana geleceği ve 520 konuta ev sahipliği yapacağı belirlidir. Aynı zamanda en düşük fiyat seçeneğinin de 360 bin TL’den başlayacağı biliniyor.

NEF Ortayaka Fiyat Listesi 

En son 2 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanan fiyat listesine bakıldığında 1+1 dairelerin en uygun fiyatı 360 bin TL’den başlıyor. Henüz 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri için bir fiyat sunulmadığı da dikkat çekiyor. Ödeme seçenekleri konusunda NEF firması büyük avantajları ile tanınıyor. Kişiye özel ödeme planı yapılıyor olması insanların bu projeden kendilerine uygun bir yatırım yapmalarına yardımcı oluyor.

Proje bünyesinde kişiler banka kredileri ile ev satın alabiliyor. Çünkü bu NEF Ortayaka projesi banka kredisine uygun bir projedir. Aynı zamanda yetkililer peşin ödeme yapacak olan kişilere uygun indirimler yapıyor. Proje teslimine kadar taksitlendirme seçenekleri de yine kişilere sunulan önemli ayrıcalıklardan biri oluyor.

NEF İle Kaliteli Projelerde Yerinizi Alın 

Proje ekibinin 3 yılını verdiği NEF Ortayaka Projesi harekete geçmek için hazır bir durumdadır. Özellikle konut projeleri ile adından sıklıkla söz ettiren Eyüp bölgesinde yükselecek olan proje, şuan için ön talep toplama aşamasında bulunuyor. Lokasyon olarak büyük bir avantaja sahip olan Eyüp bu durumundan ötürü yatırım için uygun bir alan haline geliyor. Haliç’e sadece 5 dakika uzaklıkta olması NEF Ortayaka Projesinin en dikkat çekici özelliklerinden biri.

Proje toplamda 4 adet bloktan oluşuyor ve 2 etapta bitirilmesi planlanıyor. Toplam 520 konut seçeneği ile binlerce kişiye hizmet vereceği tahmin ediliyor. Özellikle Foldhome konseptini benimseyen dairelerinde daha elit ve kolay bir yaşam sizleri bekliyor. İster 1+1 daireler ile yatırım yapın ister 4+1 daire seçenekleri ile mükemmel bir yaşamı benimseyin. Projenin hemen Vialand’ın karşısında bulunuyor olması sosyal alan konusunda avantaj sunduğu anlamına geliyor. Bunun yanında metro istasyonu da sadece 2 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

NEF Ortayaka’nın Proje Özellikleri 

Henüz ön talep toplama aşamasında olduğu için site özellikleri ya da proje özellikleri ile detaylı bir bilgi almak söz konusu olamıyor. Ancak yine de projenin genelinin diğer NEF projeleri gibi olacağı tahmin ediliyor. Bu da sosyal alanların geniş olmasına, yeşilin proje kapsamında büyük bir yer tutmasına vesile oluyor. Site içerisinde sinemanın ve kapalı otoparkın olacağı konuşuluyor. Yani sizler de NEF Ortayakalı olduğunuz zaman dışarıya çıkma ihtiyacı hissetmeyeceksiniz.

  • Sinema ve tiyatro salonları sayesinde insanlar burada güzel vakit geçirebiliyor.
  • Kafeleri ve spor salonları ile elit bir yaşam sizleri bekliyor.
  • Aynı zamanda açık yüzme havuzunun sunuluyor olması yaz aylarında da rahat etmenize yardımcı oluyor.
  • Site içerisinde alışveriş yapılabilecek olan açık alanlar bulunacak. Bu da insanların alışverişlerini siteden çıkmadan yapabileceğinin en önemli kanıtlarından biridir.
  • Her an güvenlik kameralarının olması, güvenliğin bulunması da insanlara güven verecek.
Etiketler:
NEF Ortayaka
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.