216 Koru Plus görücüye çıktı!

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 06.12.2017
  • 30 OKUNMA
  • 136 YORUM
216 Koru Plus görücüye çıktı!

  Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan 216 Yapı, Çekmeköy’deki yeni projesi “216 Koru Plus” projesini basına tanıttı. Dededen toruna devam eden aile şirketi yepyeni projesinde yine ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olanaklara imza attı.

Sancaktepe, Taşdelen, Çekmeköy bölgesindeki 5.projesini basına tanıttı. Diğer projelerdeki yüksek prim potansiyelini bu projesinde de ön plana sundu. Diğer projelerinde yüzde 120,130 gibi karlılık sağlattıran 216 Yapı, bu projesinde de yüksek prim olacağını belirtti.

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, ev sahibi olmak isteyenler için birçok avantajla müşterilerinin karşılarına çıktıklarını belirtti. “Aramızda paranın lafı olmaz” sloganıyla her bütçeye hitap eden projede, ilk 20 daire neredeyse maliyet fiyatına satışa sunuldu. İlk lansmana özel 2+1 daireler  295 bin gibi fiyatla satışa sunuldu. 3+1 daireler ise 385 bin TL’den alıcısını bekliyor.  1 hafta içinde 7 daire satıldığını belirten Dündar, 13 daire için kampanyanın devam ettiğini söyledi.

Ödeme seçeneklerinde de kolaylık sağlanan projede,  peşinatı teslimde ödeme, krediyi teslimde kullanma gibi fırsatların yanı sıra 48 aya kadar şirket bünyesinde vade yapılacağını belirtti.

Aynı bölgede 5.projelerini satışa çıkaran Dündar; “Burası bizim kalemiz. Halkın talep ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu projede iddialıyız, diğer projelere baktığımızda ilk yatırımcılara en az yüzde 50 kazandıracağını rahatlıkla söyleyebiliriz.” diye konuştu.

216 Koru Plus projesi 13’er katlı 3 bloktan meydana gelmektedir. İnsanların tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak planlandı. 87,5 ila 153 metrekare arasında değişen daire seçenekleri bulunmaktadır.

Dündar ayrıca dededen bu yana gördüğü üzere hiçbir projede kendine ev almadığını “Babam 50 yaşına kadar kirada oturdu. Bende paramı işimde kullanacağım. Yat, kat yatırımı yapmıyorum.” dedi.

Proje ilk bloğu 24 ayda, diğer blokların ise 36 ayda teslim edilmesi planlandığı söyledi. Ayrıca diğer yapılan projelere göre bu projede en az bir balkonun bulunduğu, her daire için özel otopark ve depo alanı bulunuyor. Ayrıca, çocuklar için servis bekleme odaları, havuz, sauna, bilardo, masa tenisi, barbekü alanı ve araba, motor, bisiklet alanları bulunuyor.

Lokasyon bakımından da ayrı bir değer sahip. Proje 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 22 dakika, Ikea, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca, yeni açılacak olan sürücüsüz metro durağına ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

Etiketler:
216 Yapı, 216 Koru Plus, Bilent Dündar
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.