Global Gayrimenkul Çözümlerinde Lider Firma

Global Gayrimenkul Çözümlerinde Lider Firma

Ülkemizin istikrarlı bir şekilde büyümesinin lokomotifi Gayrimenkul sektörüdür. Gayrimenkul sektörünün hızla büyümesi, gayrimenkul dışında bir çok iş kolunda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarında bu sektöre hızla girmesine neden oldu.  Sektörde oyuncu sayısı arttıkça haliyle rekabette arttı. Bu rekabetten sıyrılamanın yolu da satıştan geçmektedir. Satış her şeydir. Sattığınız sürece üretirim çok keyiflidir. Sattığınız sürece büyürsünüz.

İşte en iyi fiyattan en hızlı satışı yapmak için en doğru çözüm ortakları ile çalışmak gerekir. Yani, satışı bilen ve yurt içi-yurt dışı ağı olan, tecrübeli bir firma ile çalışmak hayati önem taşımaktadır.

Bu konuda tecrübeli bir firma olan PROPERTYTR, Katar’da kendi ofisinin yanında yurt dışında 19 farklı noktada faaliyet göstermektedir. Bireysel satışın yanında kurumsal satışlar da yapmaktadır. Ayrıca, yurt dışı fonları ve portföyünde bulunan yatırımcıları ile toplu satın alma organizasyonları ve şirket ortaklıkları, hasılat paylaşımlarını da organize etmektedir.


Verilen hizmetler arasında;

  • Arsa geliştirme
  • Projelendirme
  • Pazarlama ve satış
  • Satış ofisi yönetimi
  • 2. El kiralama ve satış

yer almaktadır.

İletişim Bilgileri;

Telefon: 0 212 931 90 21

Web Adresi: www.propertytr.com

Email: info@propertytr.com

Benzer Haberler
Sinpaş GYO’dan Bursa’da Arazi Satışı

Bursa’da modern evler projesini yürüten Sinpaş GYO buraya yakın bir arazisini satışa çıkardı. Bu duyuruyu KAP’a bildiren Sinpaş GYO satış için görüşmelere başlandığını belirtti. Sinpaş GYO’nun Bursa’ya bağlı Osmangazi ilçesindeki Moder..

Ev Satışları Katlanıyor

Ev satışları gittikçe artış göstermektedir. Yılın daha ilk 3 ayına bakıldığında 2 milyar 878 milyon TL değerine sahip 2 milyon 833 adet bağımsız alan satılmıştır. Bu satışlara neden olan sebep 1 Şubat itibari ile başlayan kampanyalardır.Kampanyalı Konut Satışları1 Şubat itibari ile başla..