Gayrimenkule Dev Yatırım

Gayrimenkule Dev Yatırım

Gayrimenkule Dev Yatırım

Türkiye ekonomisinin büyüyen ölçekte olması, ülkenin her yerinde inşaat sektöründen tutunda hemen her sektörde yatırımların hızlı ve büyük ölçekte yapılması inşaat sektörüne yatırım yapmak isteyenlerinde iştahını kabartmaktadır. İnşaat sektörünün lokomotif bir özellik taşıması ekonominin yükünü yüklenmesi dolayısıyla aktif tutulması gereken sektörlerden biridir.

Büyüyen Sektör

Büyüyen bu sektörün temsilcileri konut almak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla projenin planlandığı alandaki insanların ihtiyaçlarını gözetmektedirler. Nitelikli projeleri kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap vermek için hazırlayan sektör bu yöntemle daha fazla satışı amaçlamaktadırlar. Düşük faiz oranlarını da göz önünde bulunduran satıcılar ödeme kolaylığı ve kişisel ödeme planı yaparak uygun yöntemle satışını gerçekleştirirken halkıda ev sahibi yapmayı amaçlamaktadır.

Bu büyümenin ve konut alımının farkında olan gayrimenkul yatırımcıları yatırımlarına daha fazla oranda devam etmek ve dev yatırımlaryapma kararı aldılar. 2017 yılında sektör firmaları yapmayı planladıkları büyük yatırımlarla yıl içerisinde büyük esnek projeler üretmeyi hedeflemektedirler. Her firmanın kendi içinde yapmayı düşündüğü yatırımları toplamı 35 milyarlık dev bir yatırım hacmine denk gelmektedir. Yapılan bu dev yatırım daha fazla olan diğer yatırımları da tetikleyecektir.

Benzer Haberler
Sivas'a 17 Hobbit Evi Daha Yapılacak

Sivas'ta bulunan Paşabahçe mesire alanına Sivas Belediyesi tarafından yaptırılan Paşabahçe yamaç evleri yoğun ilgi görülüyor. Halk arasında Hobbit Evi olarak da adlandırılan bu evlere yoğun ilgi olunca, 17 tane daha yapılmasına karar verildi.Çalışmalar ..

Ev Alırken Hangi Katlar Tercih Ediliyor

Özellikle kendiniz oturmak amacı ile satın almayı düşündüğünüz konutlarda dikkat edilecek hususlar vardır, bazıları ısınma şartlarına bazıları ödeme koşullarına bazıları ise de bulundukları katlara dikkat etmektedir. Ev alırken hangi katta olması gerekir hususları ..