Galatasaray ve Emlak Konut Anlaşmasının Detayları Ortaya Çıktı!

Galatasaray ve Emlak Konut Anlaşmasının Detayları Ortaya Çıktı!

Emlak GYO ile Galatarasaylılar arasında yapılan anlaşmaya dair detaylar açıklandı. Riva ve Florya da bulunan araziler üzerinde kullanım hakkına sahip olunacak şekilde yapılmış olan anlaşmanın detayları ortaya çıkartıldı. 4 sene içinde kasada oluşacak olan para toplamanın 3’te 1’i peşin olarak yapılacak olan ödeme karşılığında kırdırılacak.

Sarı kırmızılı yönetim bu sayede var olan döviz borcunun bir kısmını kurtararak yüksek faiz oranlarından kurtulmuş olacak. Bu anlaşma ile transfer işlemleri içinde gerekli olan bütçesağlanmış olacak. Anlaşmaya göre 508 milyon TL olarak belirlenmiş olan ilk geliri 5 taksit şeklinde ödeyebilecek. Bu noktada belirlenmiş olan bir diğer hususta bu paranın tamamının Deniz Faktoring’ kırdırılmasının anlaşmada yer almasıdır.

Galatasaray’ın Riva Ve Florya İçin Yaptığı Anlaşma!

508 milyon TL değerindeki anlaşma sayesinde Galatasaraybu anlaşma sonucunda üst kullanım hakkı ile elde edeceği geliri 500 milyon olarak çıkartmış olacak. Oldukça karlı bir şekilde hazırlanmış olan anlaşma sarı kırmızılı takım için etkili olacak.

Benzer Haberler
Maliyenin Beykoz Taşınmazları Özelleşiyor

Maliye Hazinesi'ne ait Beykoz Riva bölgesinde yer alan taşınmazlar 49 yıllığına özelleştirilecek. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın aldığı kararda Maliye Hazinesi'ne ait olan Beykoz Riva Çayağzı bölgesinde bulunan taşınmazlar 49 yıl için özelleş..

Tapu Harcı İndirimi İçin Son Haftalar

İş yeri ve konut tapu devir işlemlerinde harç indiriminden yararlanmak isteyenler için son 15 gün. Bu süre içerisinde tapu satış işlemlerinin tamamlanması gerekiyor.   Gayrimenkul tapuları için yapılan işlemlerde belli bir miktar harç ödeme..