Ev Satışlarında Patlama

Ev Satışlarında Patlama

Ev Satışlarında Patlama

Ev almak yeni projeler ile daha rahat hala geliyor. Sektör yatırımcıları alıcıları çekebilmek ve tüm satışları gerçekleştirebilmek için proje üzerinden yapılan satışlarda ayrı bir indirim kampanyası uygularken, kişiye özgü ödeme kolaylıkları sunaraktan ev almak isteyenleri çekmeye devam ediyorlar. Geçtiğimiz yıl 2016’da yaşanan konut satış rekorlarının sebebi bu olarak gösterilirken, konut alımında uygulanan düşük kredi oranları da etkili olmuş gibi gözüküyor.

Ev Satışında Gelecek

Ekonomik verilerin durağan seviyelerde olduğu dünya ekonomisinde büyümenin gerçekleştiği Türkiye ekonomisi göze çarpan yıldız olmaya devam ediyor ve yatırımcıları çekmeyi başarıyor. Gayrimenkul sektörünün rekorlar kırarak çalışması ekonomide dinamo görevi yaparak tüm sektörlere hareketlilik getirmeyi başardı.

Düşük faiz oranları, ödeme seçeneklerindeki kolaylıklar, alıcının isteklerine cevap veren nitelikli projeler ve insanların geleceğe olan tam güvenleri konut sektöründeki satışların bu denli artış göstermesine sebep olmuştur. Sektör temsilcileri artışın aynı hızla yeni yılda da devam edeceğini vurgulayarak yeni projeler ve ideal ödemeler ile ev sahibi olunmaya devam edeceğinin altını çizdi. Yatırım yapmak isteyenlerin de ilk tercihi gayrimenkul yatırımları olduğunu aktardı.

Benzer Haberler
En Yüksek Konut Aidat Nerede?

2016 yılı ile aidat fiyatları İstanbul Avrupa yakasında markalı projelerde talep konusu haline geldi. En yüksek bedellere sahip olan aidat fiyatları metrekarede 18 TL’ yi bulmaktadır. Bu da ortaya şu tabloyu çıkarmaktadır: 100 metrekare evde 1800 TL yapmaktadır.Gayrimenkul Sekt&oum..

Elite Manzara Beytepe'de sona yaklaşılıyor

İnsay Yapı, Ankara’da hayata geçirdiği lüks konut projesi ‘Elit Manzara Beytepe’nin teslim tarihini açıkladı. 2018 yılının haziran ayında teslim edilecek olan projede kalan sınırlı sayıdaki dairenin fiyatı 710 bin TL’den başlıyor.Sunduğu ödeme kolaylık..