Emlak Sektörü Canlandı

Emlak Sektörü Canlandı

Emlak Sektörü Canlandı

Hain darbe girişiminin etkilerinin ekonomik açıdan ciddi boyutlara ulaştığı 2016 yılında, konut sektörü de adeta durmuştu.

Bu durgunluğu hareketlendirmek isteyen satıcılar seferberlik düzenleyerek birçok farklı durumu göz önünde bulundurarak piyasayı canlandırdı. Vatandaşın yoğun bir talep gösterdiği bu projelerde özellikle TOKİ evleri çok fazla tercih edildi.

1 günde 300 konut satışı yapıldı ve 30 projeden toplam 150 bin liralık bir ciro elde edildi. Yeni başlayan bu kampanyalarda ilk günde rekor bir ilgi görüldü.

75 Proje Daha Eklendi

75 projenin daha dahil olduğu bu kampanyada, birçok kişi 240 ay vadeyle 0.75-0.85 faiz oranlı kredilerle ev sahibi olma avantajından yararlanmak istedi.

Peşine yüzde 15 indirim sağlayan kampanyada, yüzde 5 peşinatla da 60 ay, 120 ay ve 240 ay vadelerle ev sahibi olunabilecek.  Bu projeler kapsamında yüzde 5 peşinat, yüzde 5 ara ödeme ve diğer ödemeler 240 aya varan vadelerle ödenebilecek.

Tüm Türkiye’ye yayılacak olan bu uygulama sayesinde uygun ödeme koşullarıyla ev satın almak mümkün olabilecek.

Benzer Haberler
İstanbul trafiğine raylı sistem çözümü

       İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, raylı sistemlerin uzatılacağını söyledi. İBB Meclisi 2018 yılı bütçesini onayladıktan sonra Uysal ihtiyaçlar belirlenip karşılanacak dedi.       İBB Başkanı Mevl&u..

Beykoz'a müjdeli haber!

       İstanbul’un Beykoz ilçesinde Çiğdem mahallesi, Paşabahçe, Soğuksu, Acarlar ve Çubuklu mahallelerinin bir bölümü imara kavuştu.       İstanbul 6 numaralı Kültür Varlıkların Koruma Bölge kuru..