Emlak Konut 16 ihale sunuyor

  • Yazar: Mücahid İnanç
  • 25.01.2018
  • 0 YORUM
Emlak Konut 16 ihale sunuyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2018 yılı içerisinde düzenleyeceği 16 yeni ihale için çalışmalara başladı. Emlak Konut GYO'nun düzenleyeceği ihaleler Ankara'nın Çankaya, İstanbul'un Çekmeköy, Bakırköy, Şişli, Küçükçekmece, Florya, Hoşdere ve Arnavutköy bölgelerinde yapılacak.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), konut kampanyaları düzenleyerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor. 2018 yılında 16 dev ihale için hazırlıklarına başlayan Emlak Konut GYO, ihaleleri Ankara'nın Çankaya, İstanbul'un Çekmeköy, Bakırköy, Şişli, Küçükçekmece, Florya, Hoşdere ve Arnavutköy bölgelerinde yapacak.

Daha önce bir basın toplantısı düzenleyen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum arsa portföyleri hakkında da bilgi vermişti. Kurum, "Mevcut 5,3 milyar lira değerindeki arsa portföyümüz içerisinden İstanbul'da bulunan Küçükçekmece, Şişli, Bakırköy, Florya, Çekmeköy, Bahçekent gibi merkezi konumlarıyla dikkat çeken arsalarımızı ihale etmeyi planlıyoruz. Ayrıca Anadolu'da Ankara Saraçoğlu'nda ve Samsun gibi illerimizde de ihaleler gerçekleştireceğiz. Arsa değerleri yaklaşık 2,1 milyar lira olan söz konusu arsalarımızla 10 milyar liralık iş hacmi oluşturmayı planlıyoruz." İfadelerini kullanmıştı.

Etiketler:
Emlak Konut, 16 yeni ihale
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.