Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO haberler kategorisi

İstanbul’daki projeleriyle emlak sektörünün öncü isimlerinden olduğunu gösteren Teknik Yapı, şimdi İstanbul dışı projeleriyle konut sahibi olmak isteyenlere esnek ödeme seçeneklerine ve cazip fiyatlara sahip projeler sunuyor. İzmir ve Denizli’deki projeleriyle İstanbul dışında da iddialı projelere imza atmanın peşinde olduğunu gösteren Teknik Yapı’nın özellikle İzmir’de Emlak Konut GYO üzerinden aldığı arazide yapacağı Halk GYO projesi dikkat çekiyor. Kartal ve Fikirtepe projeleriyle durgunluk sinyalleri veren emlak sektörüne rağmen yatırımlarını kesintisiz sürdüreceğini ve geleceğe dair umutlu olduğunu gösteren Teknik Yapı, bildiği en iyi iş olan inşaatta en iyisi olma iddiasını sürdürüyor.

Kentsel dönüşüme uygun olarak kentin mevcut mimari yapısına uygun, konforlu, bireysel ve ailenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek türden pek çok farklı tipte konuta sahip olan Emlak Konut GYO projesinin yanı sıra ticari işletmelere prestij kazandıracak ofis projeleri de bulunuyor. Fikirtepe ile eşzamanlı olarak inşaatına başlanacak olacak İzmir Halk GYO projesine ilgi, projenin arkasında Teknik Yapı gibi dev bir isim olduğu için şimdiden çok büyük. Konut alıcıları için fırsat anlamına gelen bu projelere yatırım amaçlı bakanlar ise uzun süre beklemeden, bu yoğun ilgi sayesinde yaptığı yatırımın meyvelerini toplayacak. Konut kredileriyle faiz oranlarını karşılamayı başaran bu gayrimenkul projeleri uzun vadede yüksek kâr vaat eden yatırım araçları olarak cazip seçenekler.

Dövizdeki dalgalanma, işgücü maliyetindeki ve daha da önemlisi hammadde teminine ilişkin maliyet artışlarına karşın sektörün durgunluğa girmeye yönelik verdiği sinyalleri göz ardı ederek inşaat sektörünün lokomotif isimlerinden biri olduğunu herkese gösteren Teknik Yapı’nın iddialı konut projeleri kârlı yatırım arayışında olan herkes için bulunmaz fırsat niteliğinde.

Şehrin merkezinde, yaşamla iç içe ancak şehrin stresinden ve gürültüsünden mümkün olduğunca uzak kalma fırsatı sunan konut projeleri ile inşaat sektörünün güvenilen ismi olan Teknik Yapı İstanbul ve Anadolu’nun gözde kentlerindeki Emlak Konut GYO projeleriyle de önümüzdeki yılın en çok ilgi gören konut ve ofislerine sahip olacak. Sitemizde İstanbul başta olmak üzere tüm diğer kentlerdeki farklı konut projeleri ve emlak haberleri hakkında güncel bilgiye ulaşabilir ve yeni projelerden anından haberdar olabilirsiniz.