Evora Denizli Projesi

  • Yazar: Serhad AKILLI
  • 10.07.2017
  • 734 OKUNMA
  • 0 YORUM
Evora Denizli Projesi

Denizli Merkezefendi’de yapımına devam edilen Evora Denizli Projesi ile birlikte adeta yeni bir şehir inşa ediliyor. Proje kapsamında toplam 1.600 adet konut yer alırken konutların metrekareleri ise 118 ile 200 metre arasında değişiklik göstermektedir.

Proje Teslim Tarihi

Evora Denizli Projesi teslim tarihi 2019 yılının Mayıs ayı olarak planlanırken fiyatlar veyahut da ödeme planlarıyla ilgili henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Proje kapsamında inşa edilen konutlar içerisinde hem ev hem de ofisler bulunmaktadır. 1+1 konutlardan başlayarak 4+1’e kadar çıkan geniş yelpazeli konut seçenekleri de bu proje ile sunulmaktadır.

Sosyal İmkanlar

Evora Denizli Projesi ile artık Denizli’nin kalbi burada atacak. Zira tüm sosyal imkanları ayağınıza getiren bu proje aynı zamanda doğal güzellikleri de sizlere kadar ulaştırıyor. Proje kapsamında açık, kapalı yüzme havuzları, fitness spor salonları, biyolojik göl, yürüyüş parkı, tabiat parkı, iki adet okul binası, 2 adet alışveriş merkezi, açık ve kapalı otoparklar ve daha niceleri ile birlikte artık Evora Denizli’den dışarı adım atmanıza gerek kalmayacak. Bu sayede hem sizler hem de çocuklarınız daha kaliteli bir yaşama merhaba diyebileceksiniz.

Çevreci Proje

Ayrıca bu proje ile çevreye de son derece önem verilmektedir. Bu kapsamda LEED adayı olan proje aynı zamanda enerji kullanımında da son derce çevrecidir. Zira hem ortak kullanım alanlarında yer alan aydınlatmalara giden elektrik enerjisinin güneşten elde edilmesi hem de yağmur suyunun bir yerde biriktirilerek yeniden kullanıma sunulması bu projeyi emsallerinden ayırmaktadır.

Sürdürülebilir kalkınma için özel tasarlanmış mimari yapısıyla da dikkat çeken bu proje sayesinde sizler de yaşantınızdan daha çok keyif alabileceksiniz.

Depreme Karşı Dayanıklı Binalar

Evora Denizli Projesi kapsamında tüm hususlar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve planlanmış durumda. Bu hususlardan birisi de depreme karşı dayanıklılık olmaktadır. Yer altı tomografilerinin çekilmesinden tutun da tüm deprem şartnamelerine uyumluluğa kadar tüm detaylar düşünülmüş olan bu projede ayrıca kullanılan malzemeler de son derece kaliteli olması sebebiyle olası bir deprem durumunda herhangi bir zarar görmesi mümkün olmayacaktır.

Etiketler:
Denizli Merkezefendi, Evora Denizli, alışveriş merkezi
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.