Akman Holding Projesi Kanada'da Hızla İlerliyor

  • Yazar: Serhad AKILLI
  • 15.06.2017
  • 803 OKUNMA
  • 0 YORUM
Akman Holding Projesi Kanada'da Hızla İlerliyor

Türk Şirketler Yurtdışında Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

SAMM Developments Türkiye kökenli bir şirkettir. Şirket Toronto’da 600 milyon dolar maliyetine sahip olan The Kennedy Condominiums projesini tamamlamıştır. Bu projenin ardından yeni bir proje için daha kollarını sıvayan SAMM Developments, iş merkezi amacı ile inşa edilmesi planlanan projenin yatırım maliyetini toplamda 240 milyon dolar olacağını belirtti.

SAMM Developments şirketi son zamanlarda yaptığı yatırım ve projeler ile birlikte adından çok fazla söz ettirmiş durumdadır. Kanada’da hayata geçirdiği projeler ile birlikte emin adımlarla yükselme gösteriyor. SAMM Developments, Türkiye’nin en büyük grupları arasında yer alan Akman Holding’in kurduğu bir şirkettir. İş yeri merkezi olarak düşünülen projenin Kasım ayında temellerinin atılması planlanıyor. 42 bin metrekare alana inşa edilmesi planlanan proje içerisinde kongre, toplantı salonu, ofis ve rezidanslar yer alacak.

Toronto’da En Prestijli Köşeler Kapıldı 

Hayata geçirilmesi planlanan projenin lansmanı Kasım 2017 yılında yapılacağı söylenmektedir. Lansmanın ardından ara verilmeden hızlı bir şekilde satış işlemlerinin yapılacağı dile getirilmiştir. SAMM Developments Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akman bazı açıklamalarda bulunmuştur. Akman “Proje sadece yapıldığı bölge içerisinde değil, Türkiye’de de satışa sunulacaktır” diye ifadelerde bulunmuştur. Şirketin şu an için Kanada’da da yoğunlaştığını söyleyen Akman, projenin havaalanı, şehir merkezi gibi yerlere yakın olduğunu da dile getirmiştir. Bu sayede Kanada’da da en prestijli yerlerden birini kaptıklarını söylemiştir.

Etiketler:
Akman Holding, SAMM Developments, The Kennedy Condominiums,
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.