Başkan Trump’ın Otelini Turkish Trump Yapacak!

Başkan Trump’ın Otelini Turkish Trump Yapacak!

2008 yılında ABD’de de oluşan mortgage krizinin yaşanması ile Turkish Trump lakabı ile adını duyurmuştu. Gayrimenkul sektöründe yaşanan bu olay ile adını duyurmuş olan Mükemmel Sarımsakçı’yı dünya yazı Kerim Ülker köşesinde yer verdiği yazısına taşıdı.

2008 yılında yaşanan kriz nedeni ile özellikle gayrimenkul alanında oluşan düşüşler nakit parası bulunanların yatırımlarını yarı fiyatına ve daha düşük fiyatlar ile yapmasını sağlamıştı. Bu dönemde tanınan Mükemmel Sarımsakçı Dallas Butler Brothers Company’nin 101 yıllık olan merkezini yalnızca 30 milyon dolar karşılığından satın aldı.

Turkish Trump’ın Yeni Projesi’

Aradan geçen 4-5 yılsonunda Mükemmel Sarımsakçı otel projesiile yine gündeme geldi. 6 katlı ve 220 odalı olarak hazırlanacak olan Trump Hotels ABD’de de yeni bir marka oluşmasını sağladı. 4 yıldızlı olarak hizmet vermesi planlanan Hotels için 17 farklı görüşme yapıldı. Bu görüşmelerde ilk sırada yer alan kişi ise Mükemmel Sarımsakçı oldu. Turkish Trump lakabı ile tanınan Sarımsakçı Dangizer ile masaya oturdu.

Benzer Haberler
Balıkesir’de 123 Bin Liraya TOKİ Konutları Satılıyor

TOKİ Balıkesir’in Bandırma ilçesinde planladığı projeyi hayata geçiriyor. Proje kapsamında inşa edilen dairelerden son kalan daire satışa sunuluyor.Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Balıkesir Bandırma Edincik’te 316 adet konut inşa ediyor. Toplu Konut Uygulaması sonucun..

Emlak Konut'tan büyük avantaj

          Emlak Konut GYO, peşin ödemelerde indirim sağlayan yeni bir kampanya başlattı. İşte kampanya şartları;Emlak Konut GYO, projelerinden konu alanları peşin ödeme ile indirimden faydalanmaya teşvik ediyor. Yeni başlayan kampanya, 31.12.2016 tarihind..