Avrupa’nın En Mükemmel Hastanesi Açılıyor!

Avrupa’nın En Mükemmel Hastanesi Açılıyor!

Avrupa’nın En Mükemmel Hastanesi Açılıyor!

Sağlık bakanlığından yapılan açıklamaya göre Avrupa’nın en mükemmel hastanesi hizmete başlayacak. Türkiye için yenilikçi bir yaklaşım ile hazırlanan hastane yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi için hazırlandı. Cumhurbaşkanının 14 yıllık hayali olan şehir hastaneleri için yapılan çalışmalar sayesinde artık hizmete başlayacak olan hastanenin açılığı yapılıyor.

Mersin Şehir Hastanesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleşecek. Mersin halkının da davetli olduğu açılış hastaneye yakışır şekilde yapılacak. Büyük önem verilen açılış için Türkiye’nin en iyi ve ilk şehir hastanesi olması büyük önem taşıyor. Hastane Mersin halkının yanı sıra çevredeki illerde bulunan vatandaşlar içinde hizmet verecek.

Türkiye’nin İlk Şehir Hastanesi Açılıyor!

Cumhurbaşkanının hayali olan Şehir Hastanesi Mersin’de hizmet vermek üzere açılıyor. Yapılacak açılışın ardından hizmete başlayacak olan hastane mükemmel bir sistem ile hazırlandı. Büyük bir kutlama ile yapılacak olan açılışa çok sayıda kişinin katılması bekleniyor. Uzun zamandır devam eden çalışmalar sonucunda tamamlanan hastane hizmet vermek için açılıyor.

Benzer Haberler
20 Yıllık Mühendis Tatil Köyü Kurdu

TOFAŞ’ta 20 yıl mühendislik yapan Arif Doğru, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumundan (TKDK) aldığı bursla tatil köyü kurdu.20 yıl boyunca bilgisayar mühendisi olarak görev yapan Doğru  (47), mesleğini bırakıp, doğup büyüdüğü yer olan ..

İç Mimarla El Sıkışmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Profesyonel bir tasarım uzmanıyla ya da dekoratif konularda uzman biriyle çalışmak istediğinizde bunun maliyetli ve sabır isteyen bir durum olduğunun da bilincinde olmanız gerekir.  Hem talep eden kişinin hem de talebi gerçekleştirecek olan kişinin ortak bir noktada anlaşmaya vara..