Rose Leslie’nin Şatosu Kiralık

  • Yazar: Serhad AKILLI
  • 07.10.2017
  • 155 OKUNMA
  • 136 YORUM
Rose Leslie’nin Şatosu Kiralık

Game Of Thrones dizisinde oynayan Rose Leslie’nin büyüdüğü şato kiralık olarak ilana çıkarıldı. 15.yüzyıl şatosu olarak nitelendirilen bu konut görenleri büyülüyor.

İskoçya’nın Insch bölgesinde yer alan bu şato Lickleyhead Şatosu olarak da adlandırılıyor. Bu şatoda geçtiğimiz zaman zarfı içerisinde çeşitli kutlamalar yapılmıştı. Bu şatoyu kiralamanın maliyetini duyunca ise dudaklarınız uçuklayabilir aman dikkat.

Kira Ücreti

Ünlü oyuncunun anne ve babası bu şatoda bir geceliğine oda kiralamak isteyenlere 146 dolar fiyat biçiyor. Ancak bu durumda sadece şatonun bir odasını kullanabiliyorsunuz ancak odanıza da kahvaltı geliyor.

Eğer tüm şatoyu bir geceliğine kiralamak isterseniz bu durumda 800 doları gözden çıkarmanız gerekecek. Eğer sizler de böyle bir şatoda bir gün kalmak ve ortaçağda yaşama hissini tatmak istiyorsanız bu bahsettiğimiz fiyatları ödeyerek rahatlıkla burada kalabilirsiniz. Üstelik ünlü yıldızın büyüdüğü evde de vakit geçirmiş olacaksınız.

Şatonun dıştan görünüşü son derece ihtişamlı olduğu gibi girişi de bir hayli büyük. Adım attığınız andan itibaren sizleri de büyülemeye başlayacaktır.

Etiketler:
Game Of Thrones, Rose Leslie, şato
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.