İBB Arsa Satıyor

  • Yazar:
  • 11.10.2017
  • 0 YORUM
İBB Arsa Satıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı içerisinde 7 farklı arazinin satışını yapmayı planlıyor. Bu kapsamda satışa çıkarılacak olan arsaların Beyoğlu, Kartal ve Kağıthane’de oldukları ifade ediliyor. İhale ile gerçekleştirilecek olan bu satışların yatırımcılar için büyük bir fırsat teşkil ettiği ifade ediliyor.

Arsa Fiyatları

Satışa çıkarılan arsa fiyatları 213 bin liradan başlayarak 1 milyon liraya kadar çıkıyor. İhaleye girmek isteyenlerin ise belirli bir orandaki teminat miktarını önceden yatırmaları gerekiyor. İhalelerin yapılacağı yer ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Saraçhane/İstanbul olarak belirlendi.

Açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek olan bu ihalelere teminatını yatıran herkesin katılabilmesi mümkün olacak. Bu kapsamda arsaların net adreslerini İBB’nin internet adresinden öğrenebilirsiniz.

Arsaların ihaleye çıkarılma tarihleri ise 11 ve 18 ekim Çarşamba günleri olarak belirlendi. Sizler de katılmak isterseniz İBB’nin irtibat numaralarından gerekli bilgileri alarak başvuruda bulunabilirsiniz. İBB’nin yatırımcıyı desteklemek adına yaptığı bu satışların devamının da gelmesi bekleniyor zira bu artık sürekli yapılagelen bir rutin halini almış durumda.

Etiketler:
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İhale, arsa
Yorum Yap

İstenilen alanları doldurarak haber hakkında yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yapılan 0 yorumu görüntülemektesiniz.