Arda Turan'da Konuta Yatırım Yapıyor

Arda Turan'da Konuta Yatırım Yapıyor

Barcelona’da forma giyinen Arda Turan da konut sektörüne yatırım yapan ünlüler arasında. Konut yatırımından sonra otel konusuna da el atan Arda Turan, Sütlüce İstanbul bölgesinde dev bir arazi satın aldı.

Otel yaptıracağı bu alanı değerlendirerek AKP merkezine de komşu olan genç yıldız. İstanbul’un birçok bölgesinden daireler satın aldı. Son olarak Selenium Ataköy’den konut satın alan Arda, Ataköy, Bayrampaşa, Bahçeköy, Büyükçekmece ve Kanyon bölgelerinde de ev ve rezidanslar satın aldı.

En çok kazanan futbolculardan olan Arda Turan, ailesi için Büyükçekmece’den bir villa almıştı. Ancak ailesi Bayrampaşa’dan vazgeçmediğinden villayı kiraya vererek bir arazi satın almıştı. Bu araziye bir site yaptırmayı planlayan Arda Turan, futboldan sonra inşaattan da çok kazanmayı hedefliyor.

En Akıllıca Yatırım

Konut yatırımlarının en akıllıca olduğunu düşünen birçok ünlü isim gibi Arda Turan da ciddi bir kazanç elde ediyor ve bu kazançlarının büyük bir kısmını konut yatırımları için kullanıyor.

İstanbul dışında birçok farklı bölgede de konut yatırımları olan ünlü futbolcu, herkese bu alanda yatırım yapmasını tavsiye ediyor.

Benzer Haberler
Tapu harcı konut satışlarını etkiledi!

       TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, tapu harcı indirimi konut satışlarını etkileyeceğini bildirdi.       TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya 2017 yılı 3. çeyre..

Balkonu Odaya Katmak

Balkonu Odaya Katmak İçin Binadan İzin Almak ŞartBilindiği üzere ülkemizden geçmişten bu yana “balkonu odaya katmak” gibi bir tadilat şekli bulunmaktadır. Ancak bu durum artık eskisi kadar kolay olmayacak gibi görünüyor. Evinizde tadilat yapmak isti..