• Proje Alanı 0 m2
  • Oda Tipleri 2+1, 1+1
  • Konut Adeti 764
  • Konut mt2 50 - 85 m2

Nevadium Batıkent Projesi Ayrıntıları

Nezih bir semtte, sakin ve şehrin gürültüsünden uzak oturmak herkesin hayali. Ancak pek çok kişi bunu yapmak isterken bir yandan da hem arabayla, hem de toplu taşımayla şehrin kalbi denilebilecek önemli bölgelere gidip gelmek konusunda sorun yaşayabileceğinden çekiniyor.

Ankara Batıkent’te oturmak, tüm bu sorunları çözebilecek adımlardan birisi olarak görülebilir. Hem metro, otobüs ve dolmuşun fazlalığı, hem de arabayla her yere gidilebiliyor olması oldukça avantajlı.

Nevadium Batıkent şehre yakınlık ve konforlu yaşam konusunda oldukça iyi bir denge kurmuş durumda. Hem dairelerin hem de işyerlerinin bulunduğu bir kompleks olarak inşa edilen Nevadium Batıkent, eşyalı ev satma veya kiraya verme furyasına katılmış. Bu tarz can sıkıcı nakliyat/satın alma işlemleriyle uğraşmak istemeyen kişiler için de oldukça uygun bir tercih gibi görünmekte.

1+1 ve 2+1 olarak tasarlanan dairelerde satış fiyatları 175,000’den başlıyor, 2+1’in özelliklerine göre 325,000 tl’ye kadar çıkabiliyor. 1+1’lerin 50, 2+1’lerin de 85 metrekare olduğunu, dahası tüm bu alanın içerisinde 7,000 metrekarelik bir ticari bölge kurulduğunu eklemeliyiz.

Yatırım değeri ve kira getirisinin yüksek olması beklenen Nevadium Batıkent’te evler eşyasız olarak kiraya verildiğinde 1,000 tl’lik bir kira getirisi sağlayabilir. Eğer eşyalı bir ev kiraya vermek istiyorsanız ise kazancınız 1,400 tl’ye kadar yükselebilir.

Hem çocuk, hem yetişkin için yüzme havuzuna, kapalı otoparka ve fitness merkezine sahip bu kompleks ile, hem ihtiyaçlarınız, hem huzur, hem de şehir hayatı ayağınıza kadar geliyor.

Nevadium Batıkent Projesi

Ankara da yükselen Nevadium Batıkent projesi 275 metre uzunluğunda bir cepheye sahiptir. Batıkent’e yeni bir yaşam alanı kazandıran proje özellikle Ankara’nın memur yoğunluğu fazla olması nedeni ile eşyalı kiralık ev taleplerini karşılamak için uygundur. Daireler bu ihtiyacı ve talebi karşılamak adına hazırlanan bu proje ile full eşyalı olarak sahiplerine teslim ediliyor.

Memur kesimin yoğunluğu nedeni ile hazırlanan bu projede mutfak masasında elektronik aletlere kadar her ayrıntı düşünülerek hareket edilmektedir. Kurulumu yapılan bölgede 1+1 daire seçenekleri pek bulunmadığı için yeni proje oldukça büyük ilgi görüyor. Projenin tamamlanması ile 1+1 dairelerin boş olarak kiralık bedeli 1.000 TL olurken eşyalı olarak 1.300 – 1.400 olarak talep görmesi bekleniyor.

Proje Hakkında Detaylar

Nevadium Batıkent projesi memur ağırlıklı bir bölgeye inşa edilmesi nedeni ile özellikle memurların kiralık ev arayışlarını karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Ödeme seçeneği için daireler banka kredisine uygun olarak satışa sunulacaktır.

1+1 : 175.000 - 202.000 TL 

2+1 : 275.000 - 325.000 TL 

Proje Neva Prestij Yapı ve Özrize A.Ş ortaklığında hazırlanmaktadır. Proje 3 blok halinde tasarlanmış olup toplamda 764 konuta sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. 1+1 ve 2+1 şeklinde daire seçenekleri bulundurmaktadır. 1+1 daireler 50 metrekare olarak projelendirilmişken 2+1 daireler 85 metrekare olarak hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra proje içerisinde aynı zamanda 7 bin metrekarelik bir ticari alanda bulunmaktadır.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Nevadium Batıkent Nerede?