• Proje Alanı 18000 m2
  • Oda Tipleri 4+1
  • Konut Adeti 140
  • Konut mt2 203 - 203 m2

Meydan Plaza Projesi Ayrıntıları

Pursaklar; başkent Ankara’nın en tutulan semtlerinden birisi. Bölgede konut projeleri de yaşam kalitesini artırıyor. Bu projelerden biri de Meydan Plaza. Proje; Meydan Mimarlık İnşaat tarafından 18 bin metre karelik bir alan üzerine bina ediliyor. Proje, Pursaklar devlet hastanesinin yanında bulunuyor.

17 kattan oluşan iki blokta toplam 140 adet konut bulunan proje bölgeye prestij katmayı kendine hedef edinmiş. 34 adet de mağazası bulunan projede konutlar 203 metre kare kullanım alanına sahip 4+1 tipinde.

Geniş sosyal imkanlara sahip olan projede; fitness salonu, site sakinlerinin çocuklarına özel bir kreş, bir cep sineması, futbol sahası, basketbol sahası, kamelyalar ve mescit bulunuyor. Ayrıca kapalı otopark, 7/24 kameralı güvenlik sistemi, açık otopark ve merkezi uydu sistemi imkanları da sunuluyor.

Binalarda jeneratör ve asansör de yer alıyor. Konutlarda ise ankastre beyaz eşya, intercom sistemi, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, balkon ve akıllı ev sistemleri bulunuyor. Akıllı ev sistemlerisayesinde; Meydan Plazasakinlerinin hayatları da teknolojiyle kolaylaşıyor. Projeden ev sahibi olanlar artık tüm elektronik ev eşyasını akıllı telefonlarından kontrol edebilecekler.

Meydan plaza projesi deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa ediliyor. Projenin teslim tarihi olarak Ağustos 2018 açıklandı. Projede yer alan daireler ise 400 bin TL ile 580 bin TL arasındaki fiyatlarla alıcı buluyor.

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Meydan Plaza Nerede?