• Proje Alanı 3300 m2
  • Oda Tipleri 2+1, 1+1
  • Konut Adeti 83
  • Konut mt2 52 - 125 m2

Vişnelik Residences Projesi Ayrıntıları

Ankara’da 100.  Yıl Mahallesi hem ODTÜ’ye yakınlığı, hem Eskişehir Ankara bağlantı yoluna yakınlığı hem de birçok merkezi birime yakınlığı ile oturum amaçlı oldukça tercih edilebilir bir bölge. Kira getirisinin de yüksek olması alıcı için bu bölgeyi cazip kılıyor. Bölgede yapılan ve sayılı rezidans projelerinden biri olan Vişnelik Residence, Asaş Group Meksen Ticaret Şirketi tarafından 14 katlı tek blok olarak inşa ediliyor.

Butik rezidans projesi olarak değerlendirebileceğimiz Vişnelik Residences'da 83 adet daire bulunuyor. Bu daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanmış. Ayrıca binanın en üst katında 2+1 dubleks konutlar da bulunuyor. Vale, kuru temizleme, housekeeping, alışveriş, gayrimenkul hizmetleri, yer ayırtma hizmetleri gibi rezidans hizmetlerinden bütün daire sakinlerinin yararlanabildiği projede daireler akıllı ev alt yapı sistemleri ile teslim ediliyor. Ayrıca binada kapalı otopark, güvenlik ve fitness merkezi bulunuyor.

Ankara’da ilk kez loft tarzı rezidans inşa eden Asaş grup yeni bir anlayışla alıcının önüne çıkıyor. Konya ve Eskişehir yollarına dakikalar içinde ulaşabileceğiniz bir yerde olan bina Yeni Adliye’ye de oldukça yakın. Çevresinde bir üniversite, liseler ve ilkokullar bulunan bina konumu açısından oldukça avantajlı.

Bölgenin değerinin özellikle yeni yapılan Konya Yolu bağlantısından sonra artması dairelerin de yüksek prim yapmasını sağladı. Kira getirilerinin 1500 ile 2000 lira arasında değiştiği projede evlerin satış fiyatları ise 2+1’ler için 500 bin lira civarında

daha fazla göster
Diğer Bilgiler

Vişnelik Residences Nerede?