Anadolu Yakası’nda Sahil Yolu, E-5 Ve TEM İle Birleşiyor!

Anadolu Yakası’nda Sahil Yolu, E-5 Ve TEM İle Birleşiyor!

Anadolu Yakası’nda Sahil Yolu, E-5 Ve TEM İle Birleşiyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Anadolu Yakası’nda yapılacak olan ulaşım projesi ile sahil yolu E-5 ve TEM ile birleştirilecek. Trafiği rahatlatmak adına yapılacak olan proje hayata geçirilerek bu şekilde daha kapsamlı bir çalışma sonucunda ulaşım sorunu için etkili bir sonuç alınması planlanıyor.

Projede belirlendiği şekilde Bostancı ve Kayışdağı arasına yeni yapılacak olan yol ile D-100 karayoluna yapılacak olan alt geçitbirbirine bağlanacak. Projenin özellikle Kozyatağı ve Küçükyalı üzerinde yaşanan trafik sorununu önemli ölçüde rahatlatacağı düşünülüyor. Proje kapsamında Çamaşırcı Deresi de ıslah edileceği için bu konuda da çalışmalara başlanacak.

İstanbul Trafikte Rahat Bir Nefes Alacak!

Her geçen gün artan İstanbultrafiğindeki yoğunluğun azaltılması için yapılan proje ile birbirine bağlanacak olan yollar sayesinde daha rahat ve kolay ulaşım sağlanması planlanıyor. Maltepe de bulunan Çamaşırcı deresi için yapılacak olan yol 2 gidiş ve 2 geliş olarak 4 şerit üzerinde devam edeceği için bölgedeki trafiği rahatlatacak.

Benzer Haberler
Türkiye'de konut fiyatları hangi illerde artış gösterdi?

      Gayrimenkul sektöründe yıl sonuna doğru m2 fiyatları konutların bulunduğu illere, ilçelere göre değişiklik gösterdi. Sıralamaya göre ilk 10 şehir belirlendi.      Sektörde en üstlerde sadece büyük kentler bulun..

Mozambik'e Erdoğan'ın Bir Sözü İle 5 Bin Konut

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapmış olduğum ziyaretin ardından Türk yatırımcı Mozambik’e 5 bin konut yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapmış olduğu ziyaret sırasında konut üretimine değinmesi ve dikkatleri bu y..