40 Yıllık Atmaca Güvencesi

  • Yazar: Oğuzhan BULUT
  • 13.12.2017
40 Yıllık Atmaca Güvencesi
Adem ATMACA

Atmaca Holding Y.K.B.

1) Merhabalar. Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz ve kısaca şirketinizi tanıtır mısınız ?

Ağrılı bir aileyiz ve 40 yıla yakın bir ticaret geçmişimiz var. 1979 yılında rahmetli babam Hayrettin Atmaca'nın başlattığı bir yolculuğu devam ettiriyoruz . Atmaca ailesi olarak 3 sektörde faaliyet gösteriyoruz; 

  • Sunny markası ile elektronik ve bu sektörde 1/10 üzerinde bir pazar payına sahibiz 
  • Jumbo ile perakende ve Atmaca markası ilede inşaat sektöründe faliyet göstermekteyiz 
  • Atmaca İnşaat

Grup firmalarımızda 1200 un üzerinde çalışanımız ile faaliyette bulunduğumuz tum sektörlerde başarılı bir serüvenimiz var ve bunu devam ettirmek icin tüm Atmaca çalışanları olarak hep imkanlarımız ölçüsünde en iyisi hedefliyoruz .

Jumbo Türkiye’nin sahip olduğu en kıymetli ve hep öncü olmuş markalardan biri.

Diğerlerine göre daha az bir mazisi olan inşaat sektöründe dahi Atmaca isminin vermiş olduğu güven ile çok başarılı ve hızlı bir gelişme kaydettik 

 2) Bizlere hayat hikayenizden bahseder misiniz ?

1981 Ağrı doğumluyum. Marmara Üniversitesi maliye bölümü mezunuyum.  Devamında İstanbul Üniversitesi'nde finans üzerine yüksek lisans yapıp aynı bölümde doktora yapıyorum.

2003 yılında Sunny firmamızda yurtdışı satın alma bölümünde yedek parça tedarik etmek ile ise başladım devamında yurtdışı satın alma , AR-GE , kalite kontrol , üretim bölümlerinde de sorumluluk alarak mümkün olduğunca her konuda tecrübe edinme gayreti içinde oldum. 2013 yılında rahmetli babamın vefatı sonrasında grup şirketlerimizin YKB gorevini üstlendim 

3) Bahçeşehir Park projenizi anlatır mısınız ?

BahçeşehirPark projemiz lokasyonu ,proje detayları, mimarisi ve teknik şartnamesi ile sadece Atmaca Gayrimenkul projelerinden değil bölgesindeki tüm projelerden çok açık ara ayrışan bir proje.

Karma kullanımlı bir projemiz var .225 konut ve 37.000m2 ticari alana bulunan projemiz bölgesinin çekim merkezi olmaya aday.


4) Bahçeşehir Park projenizi diğer projelerden ayıran özellik veya özellikler nelerdir ?

En temel farklılığımız kat planlarımızda bulunan son derece verimli detaylar ve çok üst düzey teknik şartnamemiz .

Örneğin masif parkeden doğal mermere akıl ev sitemlerinden vrf klimaya ve daha birçok ayrıcalıklı özellikleri ile beklentilerin çok üzerinde bir yaşam alanı oluşturduk 

Herkesi örnek dairemizi ziyaret etmeye bekleriz ve eminiz ki herkeste hayranlık uyandıracak bir yaşam alanı oluşturduk 

Tabiki sosyal imkanları da unutmamak gerekir;  300.000 m2 üzerinde muhteşem bir parkın hemen yanında yer alan projemizde sinema da dahil olmak üzere her türlü gereksinimlerinizi karşılayabilecek bir çarşıya sahip olacaksınız ve Marmaray hattının hemen yanıbaşınızda olacak.

 5) Müşterileri bilgilendirebilmek açısından, yerli müşterilere avantajlarınız var mı ? 

Biz firma olarak müşterilerimiz arasında yerli ve yabancı ayrımı hiç yapmadık. Tüm kampanyalarımız birebir yerli ve yabancı müşterimiz icin hep aynı şartlar altında gerçekleşti ve gerçekleşmeye devam edecek.

6) Bu proje gibi güzel-farklı projeleriniz olacak mı?

Yeni bir projemize başladık çok şükür; Bahçeşehir Hayat

Projemizin detaylarını anlatmak icin herkesi ofisimize davet etmek isteriz.


Etiketler:
Adem Atmaca, Atmaca Holding, Bahçeşehir Hayat, Bahçeşehir Parkl