365 Metrelik Küçük Çamlıca Radyo- TV Kulesi Ramazan Bayramı Öncesi Açılacak!

365 Metrelik Küçük Çamlıca Radyo- TV Kulesi Ramazan Bayramı Öncesi Açılacak!

İstanbul da yapımı devam eden simge projesi 365 metrelik kulenin çalışmalarının ramazan bayramına kadar bitmesi planlanıyor. Başbakan Binali Yıldırım kuleye yapmış olduğu gezi sırasında açıklamış olduğu açılış tarihi ile merak edenlerin bilgi almasını sağladı. 2023 yılına doğru mega projeler ile hızla ilerleyen Türkiye İstanbul KüçükÇamlıca tepesinde yükselen Radyo TV Kulesi çalışmaları hızla devam ediyor.

Şehrin simgesi haline geleceği düşünülen projenin bölgedeki bütün TV ve radyo verilerinizi toplayacağı belirtildi. Ramazan bayramına açılışının yapılması planlanan kulenin çalışmaları hızla devam ediyor. Bu sayede ramazan bayramı öncesinde hizmete girmesi planlanan kule bayram boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yıllık 4,5 Milyon Turistin Ziyaret Etmesi Bekleniyor!

Özellikle İstanbulda muhteşem görünümü ile dikkat çekecek olankuleyi yılda 4,5 milyon turist ziyaret edecek. İki farklı asansör ile kuleye çıkılacağı gibi asansörlerden birisi servisi asansörü olarak kullanılırken diğeri de kuleyi ziyaret etmek isteyen ziyaretçilerin kuleye kolayca çıkmasını sağlayacak.

Benzer Haberler
İnşaat Ruhsatı İşlemleri Hakkında Merak Edilenler

İnşaat ruhsatı çıkarırken dikkat edilmesi gerekenler birçok kişinin merak konusu.Maddelerle İnşaat Ruhsatı Çıkarmakİnşaat ruhsatı çıkarılan yerler belediye, valilik büroları. Buraya yapı sahiplerinin ve kanuni vekilleri başvuru yapabiliyorlar. 2017 itibariyle inşaat ..

Mark Twain’in Çiftliği Satılığa Çıkartıldı

Tom Sawyer’ın maceraları adlı hikayenin yazarı olan Mark Twain 1909 yılında bir çiftlik satın aldı. 7 dönümlük araziye sahip olan bu çiftlik Twain tarafından kızı için alındı. Çiftlik günümüzde kızının adı olan Jean Clemens ile birlikte..