30 Yıldır Bugünü Bekliyormuş!

30 Yıldır Bugünü Bekliyormuş!

Gayrimenkul, beyaz eşya ve mobilya sektörü son dönemde yapılan ÖTV ve KDV indirimleri ile mağazalardaki taleplerin ve hareketliliğin artmasını sağladı. Edirne de yaşayan bir vatandaş beyaz eşyasını en son 30 yıl önce aldığını ve eskiyen çamaşır makinesini değiştirmek istediğini belirterek indirimin kendilerini memnun ettiğini belirtti.

KDV ve ÖTV oranlarında yaşanan indirim özellikle yeni evlenecek veya evini yenileyecek olanların harekete geçmesini sağladı. Bu konuda oluşan talepleri karşılamak adına alınan önlemler ile konu hakkında bilgi almak isteyen müşterilerin telefona sarılması ile daha fazla bir yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

İndirim En Çok Onu Sevindirdi!

Edirne de bulunan bir vatandaş açıklamanın yapılmasının ardından ilk gün 30 yıldır kullandığı çamaşır makinesini değiştirmek için mağazaya gitti. Eşine sürpriz yapmak için çamaşır makinesi alacak olan vatandaş indirimi duyunca çok sevinmiş. Aynı şekilde gayrimenkul ve mobilya alanında da indirimler yapıldığı için evlenmek veya ev sahibi olmak isteyenlerin daha düşük fiyatlar ile satın alma işlemi yapmasına imkan sağlandı.

Benzer Haberler
Büyük İstanbul Tüneli

İstanbul'da günde 6,5 milyon kişinin kullanması için tasarımı yapılan hem kara yolu hem de demir yolu olarak kullanılabilecek Büyük İstanbul tüneli için başlangıç startı verildi. Panama bayraklı dev araştırma gemisi ''Fugro Scout'' zemin &..

Johnny Depp 3. Kez Evini Satışa Çıkardı

Johnny Depp Amerika Birleşik Devletleri'ndeki evini 3. kez satışa çıkardı. Dünyaca ünlü oyuncu Depp, Kentucky eyaletindeki 7 odalı 6 banyolu evini üçüncü kere satışa çıkardı. Depp, Kentucky eyaletinde yer alan 557 metrekarelik evi için 3 ..