object(stdClass)#36 (16) { ["id"]=> string(4) "1890" ["title"]=> string(46) "3. Havalimanı'na teklifler gelmeye başladı!" ["slug"]=> string(40) "3-havalimanina-teklifler-gelmeye-basladi" ["description"]=> string(175) "3. Havalimanı bitmeden teklifler gelmeye başladı. Hollanda’nın süs bitkisi şirketi FloraHolland, yeni havalimanın etrafında satış organizasyonu için teklif verdi." ["keywords"]=> string(43) "3. Havalimanı, FloraHolland, Ahmet Dündar" ["content"]=> string(1474) "

3. Havalimanı bitmeden teklifler gelmeye başladı. Hollanda’nın süs bitkisi şirketi FloraHolland, yeni havalimanın etrafında satış organizasyonu için teklif verdi.

Türk üreticilerin süs bitkileriyle Hollandalı üretici FloraHolland çiçeklerinin 3. Havalimanı çevresinde satış organizasyonu kuracağı söyleyen Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar, 3. ülkelere pazarlama projesinin geliştirdiklerini söyledi.

Dündar, Hollandalı şirketle görüştüklerini belirtti. ‘Win to Win’ anlayışı ile hareket ettiklerini Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan gibi ülkelerle aynı organizasyon içinde Türkiye’de olan ve olmayan bitkiler ile birlikte satılması için görüşme halinde olduklarını söyledi.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci başkanlığında Türk ve Hollandalı üreticiler bir araya geldi. Dündar, “Sayın bakanımız aynı daveti kendilerine sundu. Türkiye’den ve dışarıdan gelecek ürünleri ortak bir organizasyonda 3. ülkelere pazarlama üzerinde çalışıyoruz. İstanbul Yeni Havalimanı’nın merkezi konumundan yararlanarak böyle bir oluşum kurgulamak istiyoruz.” dedi.  

" ["created_at"]=> string(19) "2017-11-13 14:03:47" ["created_by"]=> string(2) "17" ["category"]=> string(1) "7" ["image"]=> string(58) "https://gayrimenkulprojeleri.net/uploads/5a097c13d9dba.jpg" ["status"]=> string(1) "1" ["manset"]=> string(1) "0" ["sondakika"]=> string(1) "0" ["secili"]=> string(1) "0" ["gozat"]=> string(1) "0" ["hit"]=> string(3) "651" }