216 Yapı'dan harika bir proje!

216 Yapı'dan harika bir proje!

       Yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çeken216 Yapı, şimdi de yepyeni bir projeye imza atıyor. Çekmeköy, Taşdelen ve Sancaktepe’den sonra 216 Koru Plus’ta ön satış dönemi başladı.

       Türk aile yapısına ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan proje, yatırımcılara da yüksek prim vaat ediyor. 13’er katlı 3 bloktan meydana gelecek proje 250 daireden oluşuyor. 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Daire metrekare fiyatları 3 bin 300 TL’den başlıyor. 2+1 daire fiyatı 295 bin TL ve 3+1 daire fiyatı 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla.

       216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Dündar ev sahibi olmak isteyenler için büyük avantajla satışlara başlandığını söyledi. Neredeyse maliyet fiyatına satışların yapıldığını belirten Dündar, bölgeye hakim olduklarını ve bölgedeki ne istediğini bilen bir firma olduklarını söyledi. Gereksiz yapılaşmadan uzak durup günlük yaşama uygun bir proje yapıldığını söyledi.

       Proje ile ilgili bilgi veren Dündar, her dairede balkon bulunduğunu, her daireye 1 araç yeri ve depo veriliyor. Projede; açık havuz, fitness, sauna, bilardo, masa tenisi, basketbol, voleybol sahası, kapalı ve açık oyun alanları, otopark ve kafeterya bulunuyor.

       Lokasyon bakımından da rahat bir yere sahip olan 216 Koru Plus, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 22 dakika mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15 dakika, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Benzer Haberler
Vefa Holding Afganistan’da Fabrika Kurmaya Hazırlanıyor!

Vefa Holding yapmış olduğu anlaşma ile Afganistan da prefabrik bina inşa etmek için fabrika kurmaya hazırlanıyor. Fabrika inşaatı için 11 milyon dolarlık bütçe belirlendi ve bu bütçe Afganistan hükümeti tarafından sağlanacak.Yatırımlarına ara vermeden ..

Kamu-özel işbirliği ile 221 proje!

      Kamu-özel işbirliği ile imzalanan projelere toplamda 60 milyar dolarlık yatırım gerçekleşti.       Türkiye’de bugüne dek yapılan kamu-özel ortaklığı ile 221 proje yapıldı. Bunlar arasında Yeni Havalimanı, Avrasya Tüneli,..