20 Yıl Vadeli Konut Projesi Detayları

20 Yıl Vadeli Konut Projesi Detayları

20 Yıl Vadeli Konut Projesi Detayları

Emlak sektörünün durgunlaşması, konur kredilerinde vadelerin 20 yıla uzatılmasına neden oldu ve daha düşük anapara ve taksitlerle konur satın almanın yolu da bu şekilde oluşturuldu.

Oldukça talep gören ve ikinci evlerini almak isteyenler için ideal bir fırsat olan bu projeler, Emlak Konut20 yıl vadeli konut kampanyası olarak lanse edildi. 30 projenin 15 bin bağımsız bölümlerinde geçerli olan kampanya 1 Şubat ve 31 Mart arasında geçerli olacak.

Güçlü Türkiye için birlik vakti sloganıyla eldeki konutları satma yolları arayan Emlak Konut projeleri ilk günden yoğun bir ilgi gördü.

240 Ay Vadeli Konut Nasıl Oluyor?

20 yıl vadeli yüzde 0.79 vade farkı 10 yıl için 0.45’e iniyor. 60 ayda ise sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma imkanı doğuyor. Kalan yüzde 15 peşinat ise ara ödeme olarak iş bitimine kadar ödenecek.

Vatandaşlar istedikleri bankaları seçebilecek ve kredi imkanından yararlanarak, Büyükyalı İstanbul, Avrupapark gibi birçok konut projesinden yararlanabilecek.

Benzer Haberler
Roma İmparatoru'nun Mektubu

Antalya Manavgat Side'de yaklaşık iki yıl önce bir işyerinde temel kazısı yapılırken bir mektuba rastlandı. Daha sonra bu mektubun Roma İmparatoru Gallienus tarafından yazıldığı anlaşıldı. Taş üzerine yazılmış olan bu mektubun orijinali artık Side Müzesinde sergileniyor.Mektubun &..

Taksim Cami'nin İnşaat Çalışmalarında Son Durum

İstanbul 2 numaralı Kültür Varlıkları Koruma Kurulu tarafından onaylanan caminin inşaat çalışmaları Taksim'de başladı. Havadan gerçekleştirilen görüntülerde kazık çakma işlemlerinin bitmek üzere olduğu görülmektedir. Çevredeki t..