20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Seçenekleri Nedir?

20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Seçenekleri Nedir?

Yeni başlatılan 2o yıl vade ile ev alma projesine vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Kendine ait evi olmasını isteyenler için Emlak Konut projesi uzun vade ile ev sahibi olunmasını sağlayacak. Hangi bankalardan konut kredisi için destek verdiği konusu merakla bekleniyor.

Yeni proje sayesinde 240 ay yani 20 yıl vade ile ev sahibi olmak mümkün olacak. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından seferberliği yapan sektör bu konuda ikinci seferberlikiçin start vermiş bulunuyor.

Emlak Konut Kredileri İçin Detaylar

1 Şubat tarihinden itibaren başlayacak olan kampanyatam olarak 2 ay sürecek. Kampanya kapsamındaki konutlar % 5 peşinat ile satışa sunulacak ve 20 ay vade seçeneği ile satılacak. 60 ay vade ile alım yapmak isteyenler için % 0 faiz ile satış yapılacak. Vadenin uzatılması ev sahibi olmak için bekleyenlerin daha kolay yoldan ve uzun vadede zorlanmadan konut sahibi olmasını sağlayacak olan bu projeye ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Benzer Haberler
15 Temmuz Köprüsündeki Çalışmalar Nihayet Bitiyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yapılan çalışmalar için 25 Ağustos’ta tamamlanacağının haberini verdi. 12 Haziran tarihinde başlayan bakım çalışmalarının ne zaman biteceği merak konusuydu. İstanbul..

Gayrimenkul Alımlarının İptali

Finlandiya, Rus Vatandaşlarla Yapılan Gayrimenkul Anlaşmalarını İptal Gözden GeçirecekGeçtiğimiz günlerde Finlandiya Savunma Bakanlığı’ndan gayrimenkul anlaşmalarının gözden geçireceğini bildirdi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, satılan gayrimenkuller..